2019. május 25-én, szombaton rendeztük a gyermeknapi horgászversenyt.
2 kategóriában versenyeztek a gyerekek, 6-10 éves és 11-14 éves fiúk-lányok mérték össze tudásukat.
A fiatalok igazán jól fogtak, 1,5 óra alatt 70 db. keszeg az első helyen!

10-14 évesek: 1. Béres Dorottya
2. Szabó Áron
3. Kovács Márton,

6-10 évesek: 1.Frank Rebeka
2. Kol Zsombor
3. Tóth-Patacsi Regina.

Külön gratulálunk a lányoknak, mindkét korosztályt megnyerték!